Ta se chystá už na zítřek, tedy úterý 10. února. Proběhne ve sportovní hale sokolovské ISŠTE od 9 do 16 hodin. Účast na burze je zcela zdarma.

„Na burze budou mít zaměstnavatelé výstavní stánky, u kterých budou prezentovat nabídku pracovních míst. V současné době máme přihlášeno 28 zaměstnavatelů. Návštěvníky burz budou studenti posledních ročníků středních a vysokých škol. Máme přislíbenu účast téměř všech posledních ročníků SŠ na Sokolovsku. Dále uchazeči evidovaní na úřadu práce a ostatní zájemci o zaměstnání," uvedla projektová manažerka burzy Lenka Bílková. Burza práce ale může pomoci také zaměstnavatelům, kteří mají nouzi o kvalitní zaměstnance.

Součástí přitom bude i doprovodný program, především v podobě přednášek s odborníky. Uchazeči se dozvědí, jak správně napsat životopis a jak vhodně vystupovat a komunikovat při pracovním pohovoru. Pracovní pohovor nanečisto si pak zájemci budou moct i na místě vyzkoušet. Bude možné si na místě nechat také zhodnotit životopis personalistou nebo se poradit o správném oblečení na pohovor s vizážistou.