„Spolu s výpravou z Klatov, Prahy a Plzně čítala česká účast na tomto turnaji na 30 zástupců. V celkovém počtu 530 startujících se naši borci rozhodně výsledkově neztratili,“ poukazuje chodovský trenér Ludoslav Hronek.

V kategorie kata mladší žákyně do 10 let, kde startovalo na 40 soupeřek, získala Markéta Kundrátová pěkné třetí místo a Adéla Nídlová obsadila pátou příčku. „Velmi mile překvapil Kuba Kiss, když získal zlato v kata starších žáků 14 – 15 let,“ doplňuje Ludoslav Hronek. Ten ostatně ukázal svým svěřencům, že také umí, a v kategorii kata adaptet vystoupal rovněž na stupínek nejvyšší.

V kumite kadetek 15 – 16 let se potom dařilo i Alče Zdráhalové a po velmi pěkném výkonu si vybojovala bronzovou medaili.

V kumite týmů mladších žaček 9 – 11 let, které hnal dopředu svým hlasem kouč Jiří Kiss, si chodovská děvčata Adéla Kundrátová, její sestra Markéta a Adéla Nídlová vybojovala zasloužené zlato. „Velký dík za zorganizování této akce patří Radce Hassaine. Zároveň chceme pogratulovat všem našim závodníkům za předvedené výkony a poděkovat všem, kteří nám svou pomocí umožňují startovat na takovýchto turnajích,“ říká na závěr trenér Karate Klubu Ludoslav Hronek.