Začátek červencových představení je vždy ve 21.30 hodin, v srpnu pak ve 21 hodin. Pokladna bude otevřena vždy hodinu před začátkem filmu a promítání bude závislé na dobrém počasí. Vstupné je symbolických 50 korun.

„Scházet se budeme v červenci každý pátek a sobotu, v srpnu každou sobotu,“ potvrdil ředitel Městského domu kultury v Sokolově Ladislav Sedláček.

Na své si přijdou milovníci pohádek, akčních honiček, romantiky a hlavně oddychových komedií.

Kino vstoupilo do své čtvrté promítací sezony a nachází si stále více příznivců. „V roce 2016 nám majitel koupaliště Michal nechal postavit pevnou stěnu na promítání. Můžeme promítat, i když fouká nebo sprchne. To byl předtím velký problém, protože se plátno chovalo jinak než stabilní zeď,“ pochvaluje si spolupráci s majitelem plovárny Sedláček, který tvrdí, že plné hlediště při promítání je odměnou.

Přibyl také kvalitní projektor a divák má lepší požitek.

„Zavítal jsem na koncert a Vladimíra Mišíka do letního kina v Karlových Varech. Rovnou jsem tak podnikl exkurzi do promítárny letního kina. A pořád se máme co učit,“ dodal Sedláček.

V Sokolově si také mohli v tamním kině Alfě vychutnat Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary. Za festivalovou cenu 80 korun tam promítli divákům jeden ze snímků letošního festivalu Mama Brasil. Lidé, kteří nemohou z jakýchkoliv důvodů navštívit naše krajské město, tak měli možnost užít si předpremiéru tohoto snímku.