V obci se letos bude pamatovat jak na památkovou ochranu, tak na úpravy infrastruktury. Dojde také k výstavbě plynového kotle na místní základní škole.
O akce pro děti a dospělé v Krajkové opravdu není nouze a jinak tomu nebude ani letos. „Kulturních akcí už tradičně pořádáme celou řadu. Už o následujícím víkendu to bude velký turnaj ve stolním tenise. Následovat bude únorový dětský maškarní ples a potom oblíbené vepřové hody v maskách. To už je prostě tradice, tyhle akce v Krajkové nesmí chybět," konstatoval starosta Roman Šístek s tím, že s organizací mnoha akcí pomáhá místní Spolek přátel a rodičů školy (SRPŠ) v čele s Radkem Pitrou. V průběhu roku se tak místní mohou těšit například na tradiční stavění májky, den dětí, ale třeba i strašení nebo akce pro seniory.

Obec ale letos čekají i investice. „Mělo by dojít k opravě části páteřního chodníku, včetně přeložky veřejného osvětlení. Dále máme naplánovanou opravu kapličky v Libnově. S těmito projekty by nám mohly pomoci dotace z Karlovarského kraje," informoval starosta. Třetím velkým projektem by měla být výstavba plynového kotle v základní škole. „Ta proběhne o letních prázdninách. Jedná se o investice v řádu stovek tisíc," uzavřel Šístek.