Petr Lisa závodí za tým NUTRED Racing. Získal titul vicemistra ve FIA Central European Zone, titul mezinárodního mistra ČR na okruzích, obsadil 1. místo v mezinárodním mistrovství ČR, 1. místo v ECCE HOMO, 3. místo v ECCE HOMO na mistrovství ČR, 1. místo v Ústecké české trofeji, 2. místo v SMRC Eurocup ve Francii, 4. místo ve SMRC Eurocup v Německu. Jezdí závodním vozem Norma M30 LPM3 a závodním Caterhamem.

Mezi dalšími oceněnými jsou za své úspěchy ve volném způsobu plavání Jakub Vyleta z Plaveckého klubu Baník Sokolov, lyžař Jakub Kozma z TJ Horal Stříbrná, který například obsadil 1. místo v Krušnohorsko-šumavském poháru v alpském lyžování v kategorii starších žáků, nebo Pavlína Poledňáková z BSK Tatran Kraslice, která je trenérkou družstva žen a spoluzakladatelkou klubu.

Oceněna byla také Eliška Staňková z AC Tepo Kladno, která splnila kvalifikační limit pro účast na mistrovství Evropy, obhájila 1. místo na mistrovství ČR v Kladně, postoupila do finále z kvalifikace na atletickém mistrovství Evropy v Berlíně. Kraslická rodačka je mnohonásobnou mistryní ČR v hodu diskem, reprezentuje ČR v evropských pohárech atletů družstev, v roce 2012, 2014 a 2018 se zúčastnila mistrovství Evropy. Po absolvování ZŠ v Kraslicích, kde se v klubu BSK Tatran Kraslice věnovala basketbalu, přešla na sportovní gymnázium v Plzni a po maturitě na FTVS UK Praha. Za studií byla členkou Olympu Praha, v roce 2013 přestoupila do extraligového Kladna, kde působí dosud.

Mezi dalšími oceněnými je Šárka Kuzebauchová z TJ Sokol Kraslice, družstvo minivolejbalu, Matyáš Krisman z No Respect Racing Teamu Kraslice, Jan Šedlbauer z TJ Rotas Rotava, Lukáš Račko ze Ski Klubu Bublava a Daniela Zronková a družstvo juniorek, mladších a starších žáků TJ Rotas Rotava.