Vánoční dárek připravila pro své fanoušky kraslická rockově laděná formace No Problem s frontmanem Petrem Danzem. Už v sobotu představí při koncertě ve Stříbrné vůbec první DVD, nesoucí název Rock In Hingsight.

Na co se mohou fanoušci těšit?
„Je to vlastně ohlédnutí se za CD Rock. DVD obsahuje videoklipy, karaoke verze, fotogalerii a bonusy v podobě reportáží a rozhovorů z Loap hitparády a Hydeparku na Óčku. Vydáním DVD chceme uzavřít další kapitolu kapely No Problem, a to právě koncertem v penzionu U Ivety ve Stříbrné, kde pravidelně hrajeme. Hostem bude karlovarská skupina Livid, ze které přechází bubeník Lukáš Body k nám.

Máme před sebou konec roku, a tak je čas na bilancování. Jaký byl rok 2008 pro skupinu No Problem?
"Máme za sebou docela plodný rok. Hodně jsme hráli na zábavách, účastnili se hudebních festivalů. Představili jsme se i na motorkářském srazu na Vránově, kde si kapela odbyla premiéru koncertu kombinovaného s velkoplošnou projekcí. Ta byla vyrobená přímo pro No Problem. Ukázka je také na novém DVD."

Jaké jsou plány skupiny na příští rok?
„Od nového roku začínáme zkoušet nový repertoár na zábavy a vlastní skladby, protože na podzim se zavíráme do studia, kde natáčíme druhé CD. Vyjít by mělo před Vánoci. Určitě se budeme snažit natočit i další klip. Chystáme i jedno velké překvapení. To je ale budoucnost. Teď žijeme křtem DVD, tak doufáme, že si to s našimi příznivci pěkně užijeme.“