Pozvání na hudební přehlídku nesoucí název Na konci světa přijali hvězdní hosté, jako je například písničkář Wabi Daněk a Miloš Dvořáček. „Letošní festiválek Na konci světa bude opět ve stylu folk, tramp, irish a bluegrass. Wabi Daněk s Milošem Dvořáčkem budou jistě patřit mezi největší hvězdy.

Přijede ale třeba i ostřílená kapela Cop a zahrají také legendární Roháči. Chybět nebude Trepka, Nová Sekce, RíRa, Levoruký Eda a další,“ sdělila pořadatelka akce Alena Boháčová. Začátek festivalu je ve třináct hodin, dějištěm bude opět prostranství vedle kraslického Free Clubu. Vstupenky jsou již v prodeji.

„Snažili jsme se udržet přijatelnou cenu. Lístek stojí devadesát korun. Vstupenky jsou k dostání třeba ve Free Clubu nebo na telefonu 722 543 074,“ pokračovala pořadatelka. Právě ona vystoupí se svojí kapelou Alison, která zahraje v nové sestavě, do které zapadli nový houslista, baskytarista a zpěvák. „V této sestavě se nám zatím velmi daří a věříme, že v tomto složení vydržíme co nejdéle,“ doplnila.