Výtěžek šel záchranné stanici. prvotním impulsem bylo podpořit zraněného vlka, který se dostal do záchranné stanice zřejmě po srážce s autem, musel podstoupit řadu operací na pražské klinice a poté byl odvezen do Vlašimi.

"Neskutečná akce. Naše město má své problémy, ale také lidi, kteří umějí držet spolu, přidat ruku k dílu a společně vytvořit něco, co nám nikdo nevezme. Děkujeme všem, kteří toho byli součástí, a příště zase všichni spolu. Pro Droseru jsme vybrali 40 tisíc. Částku do kulata doplatila Anna Šimková," řekla iniciátorka celé akce Alena Boháčová.

Vlkovi je zhruba pět měsíců. Ve zuboženém stavu, kdy neovládal zadní nohy, ho poslední zářijový víkend našli houbaři v příkopu u silnice mezi Horní Blatnou a Potůčky na Karlovarsku. Přivolali policisty a oni se zase obrátili o pomoc na pracovníky Drosery.

Ve vlašimské ParaZOO, což je zařízení zřizované stejně jako Záchranná stanice Pavlovice Českým svazem ochránců přírody Vlašim. V současnosti se starají nejen o vlka, ale také kočku divokou, lišku, kuny, vydry nebo orla a řadu dalších zvířat, která se kvůli svým zraněním a trvalému handicapu do volné přírody už vrátit nemohou.