Už i závěrečná letní akce v loketském amfiteátru už má svůj jasný program. Dlouho se nevědělo, které kapely poslední srpnový víkend pod hradem vystoupí. Pořadatel Vladimír Suchan prozradil sestavu až nyní.
„O kapelách na závěrečný letí koncert v Lokti jsme dlouho jednali. Chtěli jsme totiž zahraniční kapelu. Měli jsme už i jednu vybranou, nakonec jsme ji ale kvůli vysokým finančím nákladům museli odmítnout,“ vysvětluje Suchan.
V pátek 24. srpna tak v amfiteátru nakonec vystoupí pět kapel, které zde předvedou tvrdší styl hudby. Na pódiu se postupně vystřídají Crom, Šem Ha–MForáš, Pandemia a Škwor. Akce má název Hot Shot night.

Tento víkend

V pátek hostí loketský amfiteátr hodně očekávanou akci. Vůbec poprvé se na scéně pod hradem představí společně dva projekty Romana Holého – kapely Monkey Bussines a JAR. Obě dvě hrají v Lokti celkem pravidelně, ještě nikdy se zde ale nepotkaly během jediného koncertu. „Bude to jedna velká show,“ slibuje pořadatel. Ale ani on zatím netuší, v jakém pořadí se na pódium dostaví.

Soutěž

Pokud chcete vyhrát volnou vstupenky na páteční koncert do loketského amfiteátru, máte jednu z posledních šancí. Vrcholí totiž soutěž o vstupenky, jejíž pravidla jsou i ve středečním vydání Deníku na straně 4. Také na Hot Shot night chystáme soutěž.