Stejně jako loni, i letos připravila agentura ČOK CZ, s.r.o, ČSTV a vydavatelství Vltava Labe Press ve spolupráci s městem Sokolov anketu „Nejúspěšnější sportovec sokolovského okresu 2011“, jejíž výsledky budou vyhlášeny na galavečeru 7. března v Městském divadle v Sokolově (Hornický dům).

Na volbě se budou i tentokrát podílet čtenáři, kteří si zvolí svou „Sportovní hvězdu Deníku“, ale k hlasování čtenářů bude přihlédnuto i v ostatních kategoriích (veteráni, mládež, senioři, kolektiv mládeže, kolektiv dospělých, funkcionáři, trenéři). Na galavečeru bude vyhlášena znovu i prestižní kategorie „krajánek“, kde bude představen někdo z odchovanců sokolovského sportu, kteří působí již v jiných oddílech.

Struktura slavnostních vyhlášení zůstane prakticky stejná jako v minulých letech, což je dáno i skladbou oceněných sportovců.

„Přestože víme, že většina světových anket má jako jednoznačně nejprestižnější kategorii dospělých, nechceme upozadit ani ostatní kategorie vzhledem k tomu, že v některých okresech prakticky neexistuje vrcholový sport a nejlepších výsledků dosahují právě mládežníci nebo veteráni,“ potvrdil ředitel produkční agentury ČOK CZ Roman Šimon.

Během večera se budou bavit také příznivci populární muziky. V rámci okresních kol totiž zazpívají Bohuš Matuš, Olga Lounová i autorka oficiální skladby ankety Monika Agrebi a představí se i vítězové letních kol soutěže Šance pro talent. Pořadatelé věří, že prestiž ankety ve spojení s kvalitně udělaným galavečerem opět zajistí plné sály.

Vstup na slavnostní vyhlášení je všude volný a vstupenky budou k mání také v redakci Sokolovského deníku, který sídlí na Starém náměstí v Sokolově. Veškeré informace a termínovou listinu najdete na www.nejuspesnejsisportovecroku.cz.