V programu, který se uskuteční v neděli 10. listopadu od 17:30 hodin v kinosále zdejšího kulturního domu, vystoupí hned několik hudebních či pěveckých těles.

Bude to například orchestr ZUŠ band Horní Slavkov a Loket pod vedením Marka Rothbauera, pěvecké sbory ZUŠ Choir Melodie ze ZUŠ Horní Slavkov a Harmonie Kraslice ze ZUŠ Kraslice pod vedením Ivety Poslední. Všechna tato uskupení mají za sebou mnoho profesních vystoupení na koncertecha soutěžích nejen v Karlovarském kraji, ale také za jeho hranicemi, a řadí se mezi špičky v rámci hudebních uskupení základních uměleckých škol.

„Filmová hudba sama o sobě má své kouzlo, obzvlášť když je hraná naživo s velkým orchestrem, a navíc zpívaná pěveckými sbory. Diváci se v rámci programu mohou těšit na skladbyz oblíbených zahraničních filmů jako je Avatar, Pán prstenů, legendární Vinnetou, Mission Impossible nebo dále z českých klasických snímků, jako jsou Noc na Karlštejně nebo rodinný film Ať žijí duchové. Řada hudebních čísel bude navíc doplněna o promítání video sekvencí právě z těchto filmů, “ láká na zajímavou akci vedoucí Kulturního domu v Březové Michal Bedeč.

Vstupné činí 80 korun, lístky lze zakoupit či zarezervovat i online na webových stránkách kulturního domu.