Od dobrodružství na ukrajinských hranicích, kde se člověk při pohledu na pohraničníky se samopaly vrátil o mnoho let zpátky, až po adrenalin, který zažijete na motorce jen v horách. Nedotčená příroda ve které můžete jet úplně všude. Až si člověk říká, jak dlouho to budou tamní úřady tolerovat.

Nová expozice Relikviáře sv. Maura je v Bečově nad Teplou otevřena od pátku.
Bečovský poklad berou návštěvníci útokem, novou expozici chválí

Kromě přemíry adrenalinu si dvanáct motorkářů užilo nespočet srandy v místech, kde chyběl signál i elektřina. Co zde však nechybělo, byli úžasní a pohostinní lidé. Mnoho z nich nemá vůbec nic. Ti, co toho mají nejmíň, vám dají vše. Na jejich domácí kuchyni, sauny i kotle, pod kterými si člověk zatopí a relaxuje v bylinkové lázni po náročném dni, se jen tak nezapomíná.

Na Ukrajinu jelo dvanáct motorkářů, zpátky tucet šťastných špinavců.Na Ukrajinu jelo dvanáct motorkářů, zpátky tucet šťastných špinavců.Zdroj: Deník/Roman Cichocki, skupina Ukraine 2021Po týdnu dobrodružství se vracelo domů dvanáct rozlámaných unavených chlapů a člověka napadlo, že jede tucet špinavců jako v onom známém filmu. Ale šťastných špinavců, kteří se pod vedením Honzy Moravčíka, který dostal přezdívku Náčelník, vrátilo domů ve zdraví. A to bylo to hlavní.