Lyžařské podmínky jsou totiž stále kvalitní. Například na Klínovci leží až 130 cm sněhu. Vlekaři tam lákají na to pravé alpské lyžování.

Na Klínovci leží podle aktuálních informací 60 až 130 cm technického sněhu. Areál je otevřen denně od 8.30 do 16 hodin. Všechny sjezdovky jsou podle vlekařů ve vynikajícím stavu a utaženy na manšestr. V provozu jsou lanovky Prima Express, Suzuki, CineStar Express, Dámská, dále vlek F a pojízdné pásy v dětských parcích. Večerní lyžování je možné až do 17. března od 16 do 21 hodin na vleku F. „Nově jsme připravili na začátku Jáchymovské sjezdovky fun linku s vlnkami a klopenkami, přičemž trať je navržena i pro začátečníky. Vyzkoušet můžete rovněž nově přepracovaný funpark s řadou překážek a skoků,“ avizují vlekaři.

Skicentrum Boží Dar – Neklid je v provozu denně od 9 do 16 hodin. Otevřená je lanová dráha (A) + vleky (C, D, E, F) na Neklidu, na Božím Daru vlek Za Prahou (B) a Hranice (G). Večerní lyžování je k dispozici na vleku Hranice (G) v pátek a v sobotu od 18 do 20.30 hodin. V sobotu se tam navíc koná Kiwi Cup – závod v paralelním slalomu. Začátek je v 10 hodin.

Šedesát centimetrů sněhu leží ve skiareálu Plešivec, který je v provozu od 9 do 16 hodin. Večerní lyžování tu v současné době není k dispozici ve středu, pátek a sobotu. Sjezdovky Malý, Střední a Velký Bleiberg včetně dětského parku mohou navštívit vyznavači zimních sportů v Bublavě.

Na svazích tam leží půl metru technického sněhu a zima tam rozhodně nekončí. Otevřeno je denně od 9 do 20 hodin.