Ve vedení Sokolova je i žena

První žena ve vedení sokolovské radnice od roku 1989. Nové komunální volby přinesly v největším městě našeho regionu změny. Do křesla starosty usedl Jan Picka, místostarostkou se stala Renata Oulehlová.

Policisté zachraňovali

Policisté z Horního Slavkova zachránili život mladé matce, která se chystala skočit z mostu. Žena nakonec přišla policistům poděkovat a k ní se přidalo i vedení města.

Stotisící návštěvník na hradě Loket

V listopadu, tedy o měsíc dříve než loni, uvítal hrad Loket stotisícího návštěvníka. Stotisící vstupenku na hrad zakoupili manželé Dragan a Milena Hoxhovi s kamarádkou Danou Breburdovou, kteří do Lokte dorazili z Prahy.

Šance pro firmy

Průmyslová zóna v Novém Sedle. Dvanáct let od chvíle, kdy vznikl prvotní nápad, se průmyslová zóna v Novém Sedle otevřela světu.

Oceněný geolog

Geolog Petr Rojík z Rotavy získal Cenu za mimořádný přínos Karlovarskému kraji. Geolog, pedagog, hudebník, ale i autor či spoluautor několika publikací, průvodce a odborník v pravém slova smyslu.

Rošáda škol

Rozsáhlá rošáda škol v Chodově dostala od Zastupitelstva Karlovarského kraje zelenou. Během následujících dvou let tak pravděpodobně čeká desítky žáků stěhování a město milionové investice.

Centrum pro sportovce

Multifunkční centrum v Březové bude kompletně dokončené. Po první, takzvaně sportovní etapě začala druhá, kulturně-vzdělávací. Rekonstrukce bude stát asi 50 milionů korun a stavět se začne z dotace z ROP Severozápad.

Úspěch v soutěži

Obrovského úspěchu dosáhl Vladimír Šejstal ze Sokolova se svou 3,5letou fenkou Atari Cato Bohemia. Zúčastnili se mistrovství ČR v závodech té nejvyšší kategorie. A brali první místo.

Nové koupaliště

Letos po dlouhých letech zůstalo zavřené městské koupaliště Sokolov. Stalo se tak kvůli rekonstrukci za 50 milionů korun, která zcela změní jeho podobu.

Drogy na hranicích

Drogy za čtvrt milionu korun zajistili policisté v tržnici v Hraničné u Kraslic. Vietnamci je měli ukryté v důmyslných skrýších. Policejní vyšetřování přitom ukázalo, že drogy se na tržnici prodávají už roky.

Nový hřbitov

Město se zhruba třemi tisíci obyvatel postavilo zcela nový hřbitov za bezmála 17 milionů korun. Je jím Březová na Sokolovsku.