Horké počasí bude pokračovat i nadále. V pátek by mělo být ráno jasno, přes den polojasno a místy vlivem kupovité oblačnosti se můžou objevit na zhruba patnácti procentech území kraje přeháňky nebo bouřky.

Spadnout by mělo od 1 do možná 4 milimetrů. Teploty očekáváme ráno od 10 do 14 stupňů a odpoledne 24 až 28 °C, kde bude míň oblačnosti, až 30 stupňů. I v sobotu čekáme stejný ráz počasí, ale odpoledne by mělo být už víc oblačnosti. Ráno jasno, přes den polojasno a vlivem kupovité oblačnosti na 30 – 45 procentech území kraje přeháňky nebo bouřky. Očekávaný úhrn srážek se pohybuje od 3 do 8 milimetrů.

Teploty ráno kolem 12 stupňů, přes den 24 až 27, při polojasnu až 30 °C. Neděle už přinese méně oblačnosti, méně přeháněk a bouřek. Ranní teploty beze změny, kolem 12 stupňů, ty odpolední stále budou šplhat na 26 až 29 °C. Podobné počasí bude pokračovat i v dalších dnech. Reálně se dá usuzovat zatím určitě do čtvrtka, ale teploty by se pomalu měly malinko snižovat z těch tropických třicítek.

Náměstí Budovatelů Sokolov
Rozšířené parkování bude na náměstí až do konce srpna