Po dlouhých bojích stojí u nemocnice velký parkovací dům a k úlevě všech od včerejšího dne slouží veřejnosti celkem 133 míst, kde mohou parkovat. Lidem bude sloužit zároveň i nový centrální příjem. Ten je snadno přístupný rovnou z parkoviště.
„Nový parkovací dům je projekt na který dlouho čekali klienti sokolovské nemocnice, kteří většinou museli parkovat v okolních ulicích místo v areálu. Pokud bych měl říci, jaká věc tady chyběla a jaká opravdu klienty trápila, a to ve všech směrech, byl to právě nedostatek parkovacích míst. Díky spolupráci se Sokolovskou uhelnou se daří vytvářet pro klienty modernější a hlavně příjemnější prostředí," řekl jednatel společnosti NEMOS David Soukup.

Slavnostního otevření se zúčastnili i zástupci společnosti Sokolovská uhelná a vedení Karlovarského kraje. Nejvyšší představitel Sokolovské uhelné František Štěpánek vyzdvihl v proslovu i důvody, proč trvala stavba takovou dobu. „Chtěl bych zdůraznit, že parkovací dům mohl stát už před dvěma lety. Bohužel stavbu brzdila dlouhá jednání na Karlovarském kraji. Naštěstí dopadla ke spokojenosti všech, hlavně klientů nemocnice," dodal Štěpánek.