Na konci dubna se v domově mládeže v Sokolově konalo III. Výroční zasedání Krajské organizace Pionýra Karlovarského kraje. Sjeli se zástupci všech čtyř pionýrských skupin a jednoho oddílu.
Po příchodu jsme se u vchodu zapsali na prezenční listinu a vyzvedli si materiály pro jednání. Celé zasedání bylo rozděleno na tři části. V první části předseda kraje František Kováč
zhodnotil činnost za tříleté období své funkce. Za tuto dobu jsme třikrát pořádali Pionýrskou stezku, účastnili se Bambiriády a akce s názvem Zdravá pionýrská krev.


V druhé části vystoupili hosté. Jako první nás informovala paní Hana Šnajdrová předsedkyně Krajské rady dětí a mládeže karlovarska (KRDMK), kde je karlovarský pionýr členem, o činnosti KRDMK a o funkcích Informačního centra mládeže, které se nachází v Chebu.
Naším druhým hostem byl Mgr. Martin Bělohlávek místopředseda Pionýra, se kterým jsme si povídali o činnosti pionýra v dalších letech.
Poslední část výročního zasedání byla slavnostní. Čekalo nás předávání vyznamenání a ocenění. Za naší pionýrskou skupinu získala vyznamenání Léta věrnosti za nepřerušenou práci v pionýru Mgr. Soňa Waitová a vyznamenání do osmnácti let Lipový kvítek - zlatý za aktivní činnost v oddíle Kristýna Marková.


Poté nás čekal výborný oběd a návrat domů.