ážená redakce Sokolovského deníku, co teď napíši se týká všech občanů Horního Slavkova, ale také celého okolí. O co jde!

Jde o Milana Novotného, našeho obuvníka, který už dvacet let a dobře provozuje ševcovské řemeslo. Pracuje od rána až do večera, aby uspokojil všechny zákazníky, nejen naše lidi a okolí, ale také vodáky, kteří splavují řeku Ohři a proříznou loď pro osm lidí zvanou raft. Jelikož tuto opravuje jedno družstvo v Brně, jezdí za panem Novotným a ten ji to opraví dá se říci za pakatel.

A to není vše, to opravuje staré pracovní obuv ze sedmdesátých let zdejšímu nápravnému ústavu za pouhých sto korun za pár. Poněvadž nemají peníze na nové. A to sem jezdí až Karlových Varů, že tamní obuvníci buď nechtějí nebo ty boty neumějí opravit.

Tím chci říci jednu věc! Máme nejlepšího obuvníka v Karlovarském kraji. Na to jsme všichni moc hrdí, že zrovna v Horním Slavkově máme takového machra. Proto mu já, i za ostatní, přeji hodně úspěchů do dalších dvaceti let jak v jeho práci, tak ve zdraví.