Klatovy

Prakiáda, která se konala dne 11. srpna 2007 v Klatovech se započítává do mistrovství republiky.
Tentokrát byli úspěšnější prakisté z Moravy, kteří se po těchto výsledcích soutěže, začínají ohrožovat nejlepší prakisty z Březové při obhajobě mistrovských titulů.

Zdaleka není rozhodnuto, jelikož střelce čekají ještě tři soutěže v rámci celého seriálu, které proběhnout na těchto místech: Moravský Písek, Sušice a závěrečná soutěž se uskuteční v Mutěnicích na Hodonínsku.
Celý seriál se skládá z osmi soutěží a pět nejlepších výsledků se započítá do celkového pořadí.
Prakisté z Březové se v průběžných výsledcích mistrovství republiky umísťují do desátého místa s minimálním bodových rozdílem.

Prakiáda v Klatovech - výsledky:
V kategorii muži se na 1. místě umístil Holešínský Jiří ml. (Mutěnice), 2. místě se umístil Pomykal Antonín (Hrubá Vrbka), na 3. místě se umístil Moulis Václav (Rokycany) a na 4. místě se umístil Szolar Ladislav (Březová), dále se prakisté z Březové umístili na 8. místě Pekuniak Rudolf a na 9. místě Provazník Jiří.
V kategorii žen zvítězila Dopitová Monika (Sušice), na 2. místě se umístila Pekuniaková Mirka (Březová) a na 3. místě Pekuniaková Kristýna (Březová).
V kategorii družstev se prakisté z Březové umístili na 3. místě v tomto složení - Uller Jaroslav, Králič Jaroslav a Eichinger Marek.

Měšice u Prahy

Prakiáda, která se konala dne 18.8.2007 v Měšicích u Prahy se nezapočítává do Mistrovství republiky.
Tato soutěž se vymykala všem obvyklostem, poněvadž se střílelo na neobvyklé cíle (PET lahve z části naplněné vodou), střílelo se tzv. vyřazovacím způsobem za velké účasti střelců, kdy více než 100 prakistů usilovalo o kvalitní věcné ceny. Za zajímavost stojí také to, že celou soutěž komentoval sportovní komentátor Jaroslav Suchánek.

Tentokrát v kategorii muži byl úspěšný Jiří mezek z Radouše, na 2. místě se umístil Pavel Bezděk z Klatov, na 3. místě se umístil Jan Daniš z Březové, na 4. místě se umístil Jaroslav Kralič z Březové a na 5. místě se umístil Ladislav Szolar z Březové.
V kategorii žen se Mirka Pekuniaková z Březové umístila na 2. místě a na 3. místě se umístila Kristýna Pekuniaková také z Březové.
Nyní se březovští prakisté připravují na další volnou soutěž, která se koná dne 1.9.2007 Mirošově (Rokycany).