Osobně mě hřeje pocit, že se lidé z Vřesové postupně připojují, i když anonymně, na stranu pravdy. Věřím, že si dodají odvahu další a další. Plně souhlasím s článkem, který vyšel dne 9. 1. 2008 ve Vašem deníku, až na malý detail a tím je. Detail, o kterém pisatel 90% obyvatel nemá tušení:

Existence posilovny se začala psát za bývalého pana starosty, pana Suchého. Ta za tu dobu změnila několikrát svého správce. Tím posledním byl papírově pan Erik Gazsi, ale činnost vykonával jeho bratr Arpád, jenž měl zajištěn bezpracný výdělek, o který přišel, neboť měl pouze dohodu o provedení činnosti. Což byl dobře utajený výdělek před ÚP. Navíc o financích rozhodovalo zastupitelstvo, nikoliv ,,silná pozice“, ta měla snahu, ba přímo úsilí získat finance jakýmkoliv způsobem pro své osobní potřeby (viz oprava stříbrného peugeotu, jehož majitelem byl papírový správce posilovny).

Myslím, že plány jim překazila demise posledních odstupujících zastupitelů. Což bylo štěstí v neštěstí. Chci říc, že i kdyby zastupitelstvo nepadlo, pochybuji, že by jim to prošlo. Tento článek klidně otiskněte i s mým jménem, neboť je to článek zakládající se na pravdě
a nejen domněnkách.