"Letos nade mnou stáli všichni svatí. Přípravy v dešti. Sobota jako vymalovaná a v neděli ráno úklid opět v dešti. Navíc bylo v okolí v sobotu mimo Rockových sadů dalších pět akcí. Dále nejistá doba, obavy lidí kvůli testům na akce a tak dále. Jsem proto rád, že i přesto všechno byla v sadech slušná účast," říká Zmrzlý.

Osobně si vždy přál naplnit sady, ale zda se toho dočká je podle jeho slov ve hvězdách. Naše TOP kapely totiž hrají za velké peníze, které si bohužel nemůže dovolit.

"Všem co přišli do sadů děkuji. Děkuji všem kapelám za super vystoupení. Děkuji Covergroup, seskupení Object a mojí dcery Nikčy se zeťákem Lukášem za záskok místo kapely Precedens, která odřekla účast. Myslím, že výkon byl super a všichni jsme na předělávky zapařili," konstatuje.

Příští rok by měl být jubilejní dvacátý ročník. Po zkušenostech z loňského a letošního roku však nikdo nemůže tušit co nás čeká. "Rád bych dvacátý ročník udělal a jak se říká v nejlepším je třeba skončit. Plánuji ho na 5. a 6. srpna 2022," přislíbil fanouškům rockové a metalové muziky Zmrzlý.