Bublava – Jedna lanovka a sedm vleků, to je moderní Ski Centrum Bublava. Kompaktní a moderně vybavené lyžařské středisko nabízí komorní prostředí a kompletní servis pro lyžaře a snowboardisty. Na širokých sjezdových tratích všech stupňů obtížnosti si užijete lyžování bez stresů a po většinu roku i zcela bez front u vleků. Provozní doba je denně od 9.00 do 20.00 bez přestávky. Pro oblíbené romantické večerní lyžování je velká část areálu osvětlena. Všechny sjezdové tratě v areálu Bublava – Stříbrná jsou technicky vysněženy, s garancí sněhu po celou sezónu. Středisko je ideální rovněž pro rodinnou rekreaci a lyžařské výcviky.

Atraktivní lyžařská houpačka Stříbrná – Bleiberg – Bublava dává zdejšímu lyžování novou dimenzi a řadí areál mezi přední zimní střediska České republiky.
Pro děti a rodiny se snaží vlekaři dělat maximum. Na jedné straně lyžařské hřiště s vlekem zdarma pro děti i dospělé začátečníky a u něj „Jedová chýše"- ohřívárna a malá herna pro ty nejmenší. Na druhé straně dětské jízdné pro děti až do 15 let (malé děti do 5 let včetně nově lyžují zcela zdarma). Dětmi oblíbená je modrá sjezdovka Malý Bleiberg na široké louce s vlekem, na kterém se snadno naučí děti již od tří let věku.

Stříbrná – Skiareál Lišák nabízí takřka 3,5 kilometru sjezdovek rozkládajících se v nadmořské výšce 620 – 800 metrů. Přímo u kotvového vleku je široký slalomový svah se středním stupněm náročnosti, který si užijí nejen náročnější lyžaři a snowboardisté. Lyžaři milující poklidnou jízdu v romantickém prostředí lesa využijí Turistickou sjezdovku. Pro nejnáročnější je k dispozici černá sjezdovka zvaná Rukáv. Podle provozovatelů je to obtížnější, neupravovaný terén, který si nezadá ani v porovnání s alpskými freeridy. U tatrapomy leží zelená sjezdovka, určená pro začátečníky. V areálu jsou k dispozici dvě občerstvení s otvírací dobou dle aktuálního provozu vleku a s chemickým WC. V blízkosti areálu je neplacené parkoviště. Provozní doba je denně od 9:00 – 16:00 (16:30) hodin. Večerní lyžování nabízí areál v pátek, sobotu a den před svátkem od 17:00 – 20:00 hodin.

Kraslice – Lyžařský klub Tatran Kraslice spravuje dva lyžařské vleky, a to Krajka a Saporo. Na prvně jmenovaném je provozní doba v pondělí od 9:00 do 16:30 a od úterý do neděle od 9:00 do 20:00 hodin. Saporo pouští svůj vlek od pondělí do pátku od 16:30 do 20:30 a o víkendu od 9:00 do 20:00 hodin. Vleky: Krajka 560, Saporo 760 metrů. Mezi další vybavení patří restaurace přímo v areálu Krajka a parkování zdarma pod oběma vleky.⋌