„Zhruba po měsíci provozu můžeme konstatovat, že hřiště slouží sportovcům, kteří je hojně využívají, a to byl náš plán. Na sportoviště dohlížejí správci a zároveň půjčují sportovní náčiní," řekl starosta Sokolova Jan Picka. Město tato a jiná školní hřiště zrekonstruovalo a chce, aby byla využita. Zároveň si však svůj majetek hodlá ohlídat. „Mám poznatky, že kromě správců na hřiště koukneme i my radní, když jdeme kolem. Projekt pochválil i ředitel základní školy v Křižíkově ulici Vladimír Vlček, který si nové školní hřiště hlídá jako oko v hlavě," dodal Picka.

Jak upřesnil, veřejnosti z druhého největšího sídliště v Sokolově Vítězná plus ostatním by se měly brány sokolovského DDM otevřít příští rok i o víkendech.
Je si podle svých slov vědom absence hřišť na Vítězné, na což si také řada občanů stěžuje. Odměnou jim má být centrální hřiště přímo na sídlišti, které je součástí projektu revitalizace tohoto léta zanedbávaného území.

„Na Vítězné bylo dětské hřiště, prolézačky a pískoviště. V současné době zde zbylo pouze pískoviště, které není zrovna udržované. Nejbližší hřiště pro děti je až u krytého bazénu, který je dost daleko," řekla jedna z matek.