Potěšit pacienty dětského oddělení sokolovské nemocnice se rozhodli fotbalisté klubu FK Baník Sokolov. V tomto týdnu předalo vedení Baníku hodnotné dary.
Na dárky ve výši dvaceti tisíc korun se složili hráči A týmu a management FK Baník. „Slavnostního předání dárků se zúčastnili ředitel klubu Pavel Makoň, obchodní ředitel Daniel Kocour, sportovní ředitel Vítězslav Hejret, trenér A mužstva Martin Hašek a hráči Martin Čupr, Tomáš Pilař a Jaromír Šmerda,“ uvedl k setkání manažer marketinku klubu Roman Macek. „Po samotném předání darů primáři oddělení Luboši Vaňkovi následoval prezent od sokolovského domu kultury, zastoupeného jeho ředitelem Janem Pickou, který celou akci moderoval. Ten pro děti zajistil divadelní představení Antonína Novotného z Prahy,“ doplnil manažer.
Na závěr akce se konala autogramiáda hráčů A mužstva, kteří nejen že přítomným dětem rozdali a podepsali fan předměty FK Baník, ale nakonec také navštívili děti, které v době této akce nemohly z lůžka.
Na dětském oddělení v Sokolově tak přibyly dvě televize s vestavěným DVD přehrávačem, jeden přenosný DVD přehrávač a dále celá řada společenských her, knih, panenek a hraček pro nejmenší. „Snad jsme tímto udělali dětem i oddělení radost a doufáme, že tu dárky budou dlouho plnit svůj účel a dětem dobře poslouží při krácení jejich pobytu v nemocnici,“ přeje si ředitel FK Baník Pavel Makoň.