V pořadí už čtvrtý benefiční koncert Hudby Hradní stráže a Policie ČR se uskuteční v Sokolově. Společně s policií ho pořádá město Sokolov, a to už 4. prosince od 19 hodin. Dějištěm bude koncertní sál klášterního kostela sv. Antonína Paduánského.

Hudebním večerem bude provázet Radka Fišarová. „Ve slavnostní atmosféře se v předvánočním čase scházíme, abychom se rozloučili s uplynulým rokem a při této příležitosti také pomohli lidem, kteří naši pomoc a podporu potřebují,“ řekla mluvčí sokolovské policie Andrea Kávová.
V roce 2004 byly finanční dary od sponzorů a výtěžek ze vstupného věnovány zařízení pro mentálně postižené Sokolík, v roce 2005 pak občanskému sdružení Chráněné bydlení. Rok 2006 napomohl Chráněným dílnám v Sokolově, které zaměstnávají tělesně a mentálně postižené lidi, a Nadaci policistů a hasičů. Ta sdružuje pozůstalé po příslušnících policie a hasičského záchranného sboru, kteří zemřeli při výkonu své služby. „Letos bychom rádi výtěžek věnovali azylovému domu v Sokolově,“ dodala Kávová s tím, že vstupné na koncert je dobrovolné.
U vchodu bude umístěna zapečetěná truhlice na dary a příspěvky.

Vstupenky je možno závazně objednat na telefonních číslech 974 376 633 a 602 765 882