Zúčastnilo se jich celkem dvacet policistů se svými psy. Sokolovští psovodi si odvezli hned dvě první místa.
Policisté a jejich čtyřnozí kolegové museli během náročného týdne splnit několik disciplín. Soutěže byly rozděleny do dvou kategorií, na pátrací psy a na hlídkové psy. Obě kategorie se skládaly z prověrek poslušnosti, stopy a obrany. Policejní psi měli za úkol vyhledat ukryté předměty a osoby, sledovat stopu nebezpečného pachatele a i za ztížených podmínek v noci ho zadržet. Jejich úkolem bylo také zlikvidovat výtržníky a ochránit svého psovoda.

Sokolovsko reprezentovali a zlatou medaili si z krajských přeborů odvezli Josef Löffler se svým psem Danym, kteří zvítězili v kategorii hlídkových psů, a Miroslav Dörfler se psem Zarem v kategorii pátracích psů. „Z prvenství máme opravdu radost. Psi si pak vysloužili odměnu,“ uvedl Josef Löffler.
Jako perličku si tato dvojice odvezla také ocenění za nejlepší poslušnost a nejlepšího stopaře. Celkově pak sokolovští policisté zvítězili i v družstvech.

Na vyhlášení vítězů se však netěšili jen policisté, ale také jejich psi, neboť právě na ty čekal věnec vuřtů. Sokolovští policisté si tímto jednoznačným vítězstvím vybojovali účast na mistrovství republiky, které se uskuteční v září v Bálkové.