Letošní kulturní léto v Sokolově bude mít opět pestrý a nabitý program. Připravili jsme pro Vás řadu oblíbených akcí. Srdečně všechny zveme, aby si užili příjemnou atmosféru našeho kulturního léta," dodává ředitel kulturního domu Tomáš Melč.

Letní koncerty a divadelní představení jsou jedním z hlavních lákadel letního programu pod širým nebem. Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení známých hudebních skupin a zpěváků, kteří svými hity rozezní sokolovské náměstí a parky. Divadelní představení pro děti i dospělé pak nabídnou jedinečný zážitek a možnost užít si kulturu pod letní oblohou.

Filmové večery zase pro milovníky filmů připravil Městský dům kultury jako pravidelné filmové večery. Na velkém plátně budou promítány klasické filmy. Pohodlné sezení, příjemná atmosféra a možnost osvěžit se letními nápoji udělají z těchto večerů nezapomenutelné zážitky.

Rodiny s dětmi se mohou těšit na celou řadu akcí zaměřených na nejmenší návštěvníky. Kreativní dílny, interaktivní divadla a sportovní aktivity zajistí, že si děti užijí spoustu zábavy a zároveň se naučí něco nového. Rodiče ocení možnost strávit čas s rodinou v příjemném prostředí a užít si společné chvíle.

„Návštěvníci se mohou těšit na pestrou škálu akcí, které zaujmou všechny věkové kategorie. Organizátoři věří, že připravený program přinese radost a obohatí kulturní život v Sokolově,“ doplnil ředitel MDK Sokolov.

Nezapomeňte sledovat webové stránky a sociální sítě Městského domu kultury pro aktuální informace o připravovaných akcích a těšte se na léto plné kultury a zábavy.

www.sokolov.cz