Kickbox

Miloš Černý (S. K. Kickbox Chodov) – kategorie dospělí, veterán, trenér.
Mistr světa 2008 koshiki – plný kontakt (kickbox + zápas), mistr světa 2008 v light kontaktu, mistr světa 2008 v americkém karate. Nejúspěšnější účastník MS WPKA 2008, které se uskutečnilo na Kypru.
Jeden z nejzkušenějších a nejúspěšnějších kickboxerů České republiky. Úspěšný trenér Kláry Lochové, která získala titul mistryně světa 2008 ve fullkontaktu a lightkontaktu. Další jeho svěřenkyně Tereza Petrželková se stala v uplynulém roce vicemistryní světa v lightkontaktu do 15 let.
Titulem vicemistryně světa v semikontaktu do 17 let se může pyšnit jeho svěřenkyně Milena Ježková.

Klára Lochová (S. K. Kickbox Chodov) – dospělí.
Mistryně světa 2008 v lightkontaktu, mistryně světa 2008 ve fullkontaktu. Vítězka národních pohárů v obou zmiňovaných disciplínách.
Jasně nejzkušenější reprezentantka České republiky, trojnásobná mistryně světa, mnohonásobná medailistka z mistrovství světa, trojnásobná mistryně Evropy, třináctkrát získala titul mistryně ČR.

Milena Ježková (S.K. Kickbox Chodov) – mládež.
Vicemistryně světa v semikontaktu juniorek do 50 kg. Vítězka mezinárodního turnaje v Chrudimi v semikontaktu do 51 kg. Vítězka velké ceny Sokolova v kategorii light – juniorek do 51 kg. Čtyřnásobná medailistka z mistrovství světa, dvakrát mistryně České republiky.

Tereza Petrželková (S.K. Kickbox Chodov) – mládež.
Vicemistryně světa 2008 v lightkontaktu starších žákyň do 50 kg. Třetí místo na mistrovství světa v semikontaktu starších žákyň do 50 kg. Vítězka mezinárodního turnaje v lightkontaktu do 51 kg starších žákyň, kde si vybojovala nominaci na mistrovství světa. Druhé místo na Velké ceně Sokolova v kategorii juniorek do 51 kg. Druhé místo na mezinárodním turnaji v Mostě v semikontaktu a třetí v light kontaktu starších žákyň.

Zápas

Pavel Peterka (TJ Olympie Březová) – trenér.
Dlouholetý trenér mládeže oddílu zápasu v Březové u Sokolova, kde pod jeho vedením dosahují každoročně jeho svěřenci vynikajících výsledků doma i v zahraničí. V roce 2007 získali březovští zápasníci pod jeho vedením šest titulů mistra České republiky. V loňském roce to byly dva tituly mistra ČR, dvě druhá místa a tři třetí místa. Jeho svěřenec, a zároveň syn, vyhrál v uplynulém roce největší turnaj žáků na světě v holandském Utrechtu, který je považován za neoficiální mistrovství světa. Další zápasník pod jeho vedením, T. Ďuriš, zvítězil v silně obsazeném turnaji v polských Katowicích.
Kolektiv jeho svěřenců vyhrál oblastní ligu družstev žáků a zvítězil na turnajích v Chomutově, Plzni, Mar. Lázních, Březové.

Oddíl žáků Olympie Březová – kolektivy.
V uplynulém roce suverénním způsobem zvítězil v oblastní lize žáků Karlovarského a Plzeňského kraje. Vyhrál rovněž otevřené mistrovství Ústeckého kraje a zvítězil na turnajích v Chomutově, Mariánských Lázních, Plzni a Březové. Vybojoval 3. místo na turnaji v Nejdku a 5. místo v německém Pause.

Pavel Peterka (TJ Olympie Březová) – mládež.
Vítěz neoficiálního mistrovství světa žáků v holandském Utrechtu. Mistr České republiky v řeckořímském zápase, ve volném stylu. Vítěz mezinárodních turnajů v Pause (Německo), Stříbře, Nejdku, Chomutově, Plzni. V 1. lize žáků hostuje v Chomutově, kde vybojoval ve všech zápasech vítězství a skončil s týmem na druhém místě. V roce 2008 zaznamenal jedinou porážku.

Tomáš Ďuriš (TJ Olympie Březová) – mládež.
Druhé místo na mistrovství České republiky v zápase ve volném stylu. Bronzová medaile z mistrovství ČR v řeckořímském zápase. Vítěz mezinárodního turnaje v polských Katowicích. Vítěz turnaje v Chomutově a Mariánských Lázních.

Volejbal

Marie Správková (VSK Baník Sokolov) – trenér, funkcionář.
Bývalá reprezentantka Československa v kategorii juniorek, kde získala zlatou medaili na mistrovství Evropy, dlouholetá trenérka mládeže. Obětavá trenérka a funkcionářka jak ve vlastním klubu, tak v klubových orgánech.

Atletika

Ivana Sekyrová (AK Sokolov) – dospělí, veteráni.
Reprezentantka České republiky v běhu do vrchu. Vicemistryně světa 2008 v běhu do vrchu kategorie masters 35 – 40 let. Nová držitelka českého rekordu v hodinovce na dráze výkonem 16 422 metrů ze Zlaté tretry v Ostravě. Mistryně České republiky 2008 v půlmaratonu (silniční běh na 21,1 km), který získala potřetí za sebou. Mistryně ČR 2008 v běhu na 3 000 metrů překážek na dráze. Bronzová na MČR v silničním běhu na 10 km (Běchovice – Praha). Vítězka Velké kunratické 2008. Jako jediná z žen v historii závodu zvítězila čtyřikrát v řadě.

Dagmar Hůrková (Ultrasport Sokolov) – dospělí.
Bronzová příčka na mistrovství ČR v běhu na 24 hodin výkonem 167,712 km. Čtvrté místo na mistrovství ČR v běhu na 100 km (zde zdolala během 12 hodin trať dlouhou 91,554 km). Páté místo na mistrovství ČR veteránů v maratonu v kategorii 35– 39 let.
Drobná, jen 154 cm vysoká běžkyně se po více než roce trápení po porodu vrací zpět do své formy a vyhlíží další cíle. Cílem jejího snažení by se měly stát etapové běhy.

Petr Chreno ( AK Sokolov) – mládež.
Sokolovský oštěpař se stal v uplynulém roce dorosteneckým vicemistrem České republiky. Může se pyšnit titulem společný mistr Karlovarského a Plzeňského kraje. Členem dorostenecké reprezentace ČR.

Petra Habalová (AK Sokolov) – mládež.
Přebornice Plzeňského a Karlovarského kraje v běhu na 150 metrů a druhé místo v běhu na 60 metrů. Je držitelkou nejlepších výkonů na 60 a 150 metrů v Karlovarském kraji. N základě výkonů byla zařazena do sportovního centra mládeže a rovněž do širší reprezentace ČR. Největším úspěchem bylo 7. místo na mistrovství ČR v běhu na 150 metrů.

Sportovní střelba

Eva Polívková (SKP Unitop ČR) – dospělí.
V uplynulém roce získala druhé místo na mistrovství Unitop ČR ve velkorážní pistoli. Prvenství v celostátních přeborech Vězeňské služby ve střelbě z pistole a samopalu. Šesté místo na mistrovství ČR ve sportovní pistoli. Osmé místo v Českém poháru ve sportovní pistoli. Dvanácté místo na mistrovství ČR ve vzduchové pistoli.
Aktivní členka sportovního klubu, funkcionářka, trenérka mládeže.

Eva Skořepová (SKP Unitop Sokolov) – dospělí.
Páté místo v Českém poháru ve sportovní malorážce. Osmé místo na mistrovství ČR ve sportovní malorážce. Dvanácté místo v Českém poháru ve sportovní malorážce standard. Rovněž řada předních umístění v krajských a okresních soutěžích.
Aktivní, skromná členka sokolovského střeleckého oddílu.

Petr Tarant (SKP Unitop Sokolov) – dospělí.
Dlouholetý člen, střelec a funkcionář střeleckého oddílu. Zasazuje se o rozvoj a propagaci střeleckého sportu. Díky jeho aktivitě se konalo v Sokolově mistrovství ČR Unitopu a v letošním roce se zde uskuteční i MČR v perkusních zbraních.

Jan Klepáček (SKP Unitop Sokolov) – mládež.
Druhý na mistrovství ČR v libovolné pistoli, třetí na mistrovství ČR ve vzduchové pistoli. Páté místo v Českém pohár v libovolné pistoli a osmé místo v Českém poháru ve vzduchové pistoli.
Sportovně založený student obchodní akademie, se smyslem pro humor, k jehož dalším zálibám patří fotbal a karate.

Jana Lorencová (SKP Unitop Sokolov) – mládež.
Na základě svých výsledků byla zařazena do reprezentace. Získala stříbrnou medaili na mistrovství Evropy juniorů ve sportovní střelbě. Členka stříbrného družstva juniorek na ME ve Švýcarsku ve vzduchové pistoli. Mistryně ČR ve sportovní a vzduchové pistoli.
Vítězka Českého poháru ve sportovní pistoli. Třetí místo v Českém poháru ve vzduchové pistoli. Vítězka mezinárodních Grand prix v Plzni a Brně ve vzduchové pistoli. První místa v Západočeském poháru ve vzduchové pistoli a Karlovarské lize ve sportovní pistoli.

Cyklistika

František Nádvorník (TJ Plamen Chodov) – dospělí.
Od počátku členství v TJ se věnuje aktivně práci s mládeží, s níž dosahuje v rámci kraje velmi dobrých výsledků. Tři jeho svěřenci se umístili na předních místech v Českém poháru horských kol. Je trenérem III. třídy. Mimo trenérskou práci se věnuje cyklistickým akcím jako pořadatel a organizátor.

Jakub Johánek (TJ Plamen Chodov) – mládež.
Již v roce 2007 si svými výkony řekl o zařazení do Sportovního centra mládeže, které vzniklo při TJ Olympionik Cheb. V uplynulém roce se poprvé zúčastnil Českého poháru horských kol, kde potvrdil svou rostoucí výkonnost. V roce 2009 bude usilovat o krajskou nominaci na olympiádu mládeže.

Orientační běh

Tereza Uhlíková (KOB Baník Habartov) – mládež.
Členka dorosteneckého reprezentačního družstva České republiky. Skromná, poctivá sportovkyně získala v uplynulém roce šesté místo na mistrovství ČR v orientačním běhu, sprintu. Deváté místo ve stejném závodě na klasické trati a dvanácté místo na dlouhé trati.