Tomáš Ďuriš (TJ Olympie Březová) – mládež – zápas.
Druhé místo na MČR v zápase ve volném stylu. Bronzová medaile z mistrovství ČR v řeckořímském zápase.

Marie Správková (VSK Baník Sokolov) – trenér, funkcionář– volejbal.
Bývalá reprezentantka Československa v kategorii juniorek, kde získala zlatou medaili na mistrovství Evropy, dlouholetá trenérka mládeže.

Ivana Sekyrová (AK Sokolov) – dospělí, veteráni – atletika.
Vicemistryně světa 2008 v běhu do vrchu kategorie masters. Nová držitelka českého rekordu v hodinovce na dráze. Mistryně ČR 2008 v půlmaratonu), titul získala potřetí za sebou. Mistryně ČR 2008 v běhu na 3 000 metrů překážek na dráze. Vítězka Velké kunratické 2008 počtvrté v řadě.

Dagmar Hůrková (Ultrasport Sokolov) – dospělí – atletika.
Bronzová příčka na MČR v běhu na 24 hodin. Čtvrté místo na MČR v běhu na 100 km. Páté místo na MČR veteránů v maratonu v kategorii 35 – 39 let.

Petr Chreno (AK Sokolov) – mládež – atletika.
Dorostenecký vicemistr ČR. Členem dorostenecké reprezentace ČR.

Petra Habalová (AK Sokolov) – mládež – atletika.
Přebornice Plzeňského a Karlovarského kraje v běhu na 150 metrů a druhé místo v běhu na 60 metrů. Na základě výkonů byla zařazena do širší reprezentace ČR. 7. místo na MČR v běhu na 150 metrů.

Eva Polívková (SKP Unitop ČR) – dospělí – Sportovní střelba.
Druhé místo na mistrovství Unitop ČR ve velkorážní pistoli. Prvenství v celostátních přeborech Vězeňské služby ve střelbě z pistole a samopalu. Šesté místo na MČR ve sportovní pistoli.

Eva Skořepová (SKP Unitop Sokolov) – dospělí – sportovní střelba.
Páté místo v Českém poháru ve sportovní malorážce. Osmé místo na mistrovství ČR ve sportovní malorážce.

Petr Tarant (SKP Unitop Sokolov) – dospělí – sportovní střelba.
Dlouholetý člen, střelec a funkcionář střeleckého oddílu. Díky jeho aktivitě se konalo v Sokolově mistrovství ČR Unitopu a v letošním roce se zde uskuteční i MČR v perkusních zbraních.

Jan Klepáček (SKP Unitop Sokolov) – mládež – sportovní střelba.
Druhý na MČR v libovolné pistoli, třetí na MČR ve vzduchové pistoli.

Jana Lorencová (SKP Unitop Sokolov) – mládež – sportovní střelba.
Zařazena do reprezentace. Získala stříbrnou medaili na mistrovství Evropy juniorů ve sportovní střelbě. Členka stříbrného družstva juniorek na ME. Mistryně ČR ve sportovní a vzduchové pistoli.

František Nádvorník (TJ Plamen Chodov) – dospělí – cyklistika.
Od počátku členství v TJ se věnuje aktivně práci s mládeží, s níž dosahuje v rámci kraje velmi dobrých výsledků. Tři jeho svěřenci se umístili na předních místech v ČP horských kol.

Jakub Johánek (TJ Plamen Chodov) – mládež – cyklistika.
Již v roce 2007 zařazen do Sportovního centra mládeže. V uplynulém roce se poprvé zúčastnil Českého poháru horských kol, kde potvrdil svou rostoucí výkonnost.

Tereza Uhlíková (KOB Baník Habartov) – mládež – orientační běh.
Členka dorosteneckého reprezentačního družstva ČR. Deváté místo ve stejném závodě na klasické trati a dvanácté místo na dlouhé trati.

Václav Zronek (Rotas Rotava) – kategorie trenér – vzpírání.
Jeho svěřenci v roce 2008 získali šest titulů mistrů ČR. V kategorii družstev získali junioři 1. místo ve 2. lize, žáci skončili třetí na MČR. Muži brali třikrát 2. místo na MČR. Veteráni na ME 1. místo a na MS dvakrát 2. místo. Rotavští vytvořili v této sezóně celkem sedm českých rekordů.

Petr Stanislav (Rotas Rotava) – veterán – vzpírání.
1. místo na ME masters, 2. místa na MS masters, 1. místa na MČR masters, český reprezentant, 12 českých rekordů v masters.

Jakub Lihl (Rotas Rotava) – mládež – vzpírání.
Mistr ČR juniorů do 17 let, druhý v kategorii juniorů do 20 let, třetí místo v kategorii mužů na MČR. Český reprezentant.

David Cserge (Rotas Rotava) – mládež – vzpírání.
Mistr ČR starších žáků, druhé místo na mistrovství ČR juniorů do 17 let. Držitel sedmi českých rekordů. Český reprezentant. V přípravě na historicky první olympijské hry mládeže v roce 2010.

Lukáš Cibulka (TJ Baník Sokolov) – mládež – vzpírání.
Získal 1. místo na mistrovství ČR mužů, 1. místo v extralize mužů, bronzovou příčku na ME do 23 let, účastník MS a ME.

Libor Wälzer (TJ Baník Sokolov) – dospělí – vzpírání.
Účastník letních olympijských her v Pekingu, mistr ČR v extralize mužů, stříbro z mistrovství ČR mužů. Úspěšný závodník z MS a ME.

Mgr. Miroslav Kubinec (TJ Baník Sokolov) – veterán – vzpírání.
První místo na ME a MS masters. Je držitelem několika českých i evropských rekordů. V posledních letech nemá v Evropě a zřejmě ani ve světě ve své věkové a váhové kategorii konkurenci.

Oddíl vzpěračů (TJ Baník Sokolov) – kolektivy.
Obhájce titulu mistrů ČR ve složení Lukáš Cibulka, Libor Wälzer, Jiří Orság, Vlastimír Klímek, Richard Tkáč, Ondřej Kružel.

Pavel Ivanič (TJ Baník Sokolov) – trenér – vzpírání.
Za svou trenérskou dráhu již dokázal se svými svěřenci získat medaile v lize juniorů, spousty medailí z MČR mladších i starších žáků, juniorů, mužů i žen, rovněž z mezinárodního pole jako trenér české reprezentace. Posledním jeho úspěchem byla cesta na Letní olympijské hry 2008 v čínském Pekingu, kde vedl svého svěřence Libora Wälzera.

Ludvík Killinger (Cyklo team Killi) – veterán – cyklistika.
11. místo na MS masters v časovce, čtvrté místo na ME masters v časovce, 1. místo na MČR masters v časovce. Druhé místo na MČR amatérů v časovce. Celkově loni stříbrná příčka v extralize masters.

Cyklo team Killi – kolektivy.
Celkově vybojoval oddíl bronzovou příčku v extralize masters. Team nastupoval ve složení Ludvík Killinger ml., Ludvík Killinger st., Petr Volánek, Pavel Santo.

Václav Hejda (TJ Baník Sokolov) – mládež, dospělí – box.
1. místo na mistrovství ČR mužů ve váze do 57 kg. Členem české reprezentace kadetů.

Boxerské družstvo kadetů a přípravky (TJ Baník Sokolov) – kolektivy.
3. místo v kategorii přípravek a kadetů v oblastní lize.

Jan Malý (TJ Baník Sokolov) – trenéři – box.
Vychoval několik mistrů republiky. V roce 2008 jeho svěřenec V. Hejda mistrem ČR. Využíván též jako trenér reprezentace.

Veronika Kochová (TJ Baník Sokolov) – mládež – plavání.
Třetí místo na 200 metrů prsa na Poháru ČR v roce 2008.

Václav Sobotka ( TJ Baník Sokolov) – trenér – plavání.
V oddíle plavání pracuje již od roku 2000. V roce 2008 vychoval několik mistrů Karlovarského a Plzeňského kraje. Jeho svěřenkyně Veronika Kochová získala 3. místo na ČP.

Sarah Kastlová (TJ Baník Sokolov) – mládež – plavání.
Na letním MČR v Ústí se ve své věkové kategorii stala vítězkou na 100 a 200 metrů prsa. Na zimním MČR v Sokolově na 100 a 200 metrů prsa obsadila bronzové příčky. Několikanásobná přebornice Karlovarského a Plzeňského kraje a vítězka mnoha plaveckých závodů.

Ladislav Veverka (HC Baník Sokolov) – dospělí – lední hokej.
Odchovanec sokolovského hokeje, dlouholetý kapitán A – mužstva.

Miloš Černý (S. K. Kickbox Chodov) – kategorie dospělí, veterán, trenér – kickbox.
Mistr světa 2008 koshiki – plný kontakt (kickbox + zápas), mistr světa 2008 v light kontaktu, mistr světa 2008 v americkém karate. Nejúspěšnější účastník MS WPKA 2008, které se uskutečnilo na Kypru. Úspěšný trenér Kláry Lochové, Terezy Petrželkové, Mileny Ježkové.

Klára Lochová (S. K. Kickbox Chodov) – dospělí – kickbox.
Mistryně světa 2008 v lightkontaktu, mistryně světa 2008 ve fullkontaktu. Vítězka národních pohárů v obou zmiňovaných disciplínách. Třináctkrát získala titul mistryně ČR.

Milena Ježková (S.K. Kickbox Chodov) – mládež – kickbox.
Vicemistryně světa v semikontaktu juniorek do 50 kg. Vítězka Velké ceny Sokolova v kategorii light – juniorek do 51 kg. Čtyřnásobná medailistka z mistrovství světa, dvakrát mistryně ČR.

Tereza Petrželková (S.K. Kickbox Chodov) – mládež – kickbox.
Vicemistryně světa 2008 v lightkontaktu starších žákyň do 50 kg. Třetí místo na mistrovství světa v semikontaktu starších žákyň do 50 kg.

Pavel Peterka (TJ Olympie Březová) – trenér – zápas.

Dlouholetý trenér mládeže oddílu zápasu v Březové u Sokolova. V loňském roce získali jeho svěřenci dva tituly mistra České republiky. Kolektiv jeho svěřenců vyhrál oblastní ligu družstev žáků.

Oddíl žáků Olympie Březová – kolektivy – zápas.
V uplynulém roce suverénním způsobem zvítězil v oblastní lize žáků Karlovarského a Plzeňského kraje.

Pavel Peterka (TJ Olympie Březová) – mládež – zápas.
Vítěz neoficiálního mistrovství světa žáků v holandském Utrechtu. Mistr České republiky v řeckořímském zápase, ve volném stylu. V 1. lize žáků hostuje v Chomutově, kde vybojoval ve všech zápasech vítězství a skončil s týmem na druhém místě. V roce 2008 zaznamenal jedinou porážku.