Je mu 51 let, má 2 děti. Současně působí jako výkonný ředitel porcelánky v Loučkách. Řeč je o novém starostovi města Loket Zdeňku Bednářovi (TOP 09).

„Nechci, aby práce starosty byla one man show. Chci vyrovnaný městský rozpočet, aby se zaměstnanci Městského úřadu v Lokti neklepali, jestli bude na výplaty. Dalším cílem je rozhodně zkvalitnění práce a informovanosti městské firmy Loketské městské lesy. Rád bych také nastavil dlouhodobou, střednědobou a krátkodobou koncepci města napříč celým městem. Byl bych nerad, aby se všechny investiční peníze, jak se říká, projedly. Chci provést revizi vynaložených prostředků,” sdělil veřejnosti starosta.

Ten svou novou funkci bere jako velkou zodpovědnost. „Přebírám město v situaci, která je katastrofická,” dodal Bednář. Tomu diváci okamžitě vyčetli, že je ve střetu zájmů. „Starosta a ředitel porcelánky, to přeci nejde,” kroutili hlavami nesouhlasně diváci. „Skončím v co nejkratším možném termínu ve funkci ředitele porcelánky. Plně se budu věnovat městu,” dodal Bednář.

K. Šujan