"Prodejní plocha je 400 metrů čtverečních. Díky věrnostnímu programu family nebo s nákupem s mobilní aplikací mohou zákazníci nakoupit za výhodnější ceny. V prodejně si mohou zákazníci pohodlně vyzvednout i své objednávky z našeho e-shopu superzoo.cz. K dispozici je mají do 60 minut od objednání. V prodejně v Kraslicích pořádáme také sbírky pro opuštěná zvířátka z okolí. Zákazníci se mohou těšit například na vánoční sbírku, která probíhá v rámci celé republiky ve všech našich prodejnách," říká Luboš Rejchrt, provozní ředitel Super zoo.

V prodejně si též mohou zákazníci nechat zdarma vygravírovat text na psí známky pro své čtyřnohé mazlíčky. Vzhledem k tomu, že se prodejna nachází v blízkosti hranic s Německem, je personál proškolený a prodejna připravena i na zahraniční zákazníky. Personál je průběžně vzděláván v Super zoo akademii a umí zákazníkům poradit s výběrem vhodného vybavení, doplňků ale i krmiva.

Pohraniční stráže v Kraslicích
Komunistické názvy ulic v Kraslicích dráždí i dlouhé roky po pádu režimu

Firma má i své vlastní značky. "Nejnovějším přírůstkem do portfolia vlastních značek Super zoo je ultraprémiové holistické krmivo pro psy Elbeville, jež vzniklo v reakci na potřeby zákazníků. Hlavním záměrem vzniku nového krmiva bylo poskytnout zákazníkům produkt z lokálních surovin v té nejvyšší možné kvalitě," dodal Rejchrt.

„Od uvedení na trh dostáváme pozitivní reakce od našich zákazníků, kteří si chválí jak recepturu z lokálních surovin, tak také vysokou stravitelnost, kterou zajišťuje kvalitní složení i technologie výroby. Ta je založena na procesu extruze, při které vznikají v granulích malé bublinky, jež napomáhají žaludečním šťávám se snadnou stravitelností granulí nejen od povrchu, ale také zevnitř,“ přibližuje Martina Mačková, Product Development & Marketing Manager Super zoo.

Zdroj: Cichocki Roman

Celý objekt byl zrekonstruován během několika měsíců. V době socialismu byl postaven jako drogerie, která dlouhé roky sloužila zákazníkům z Kraslic a okolí. Po sametové revoluci ji provozoval soukromý subjekt. Když skončil prodej drogistického zboží, byla tam prodejna smíšeného zboží, kterou provozovali vietnamští obchodníci. V zadní části objektu pak bývala herna.