Své o tom ví i lektorka Michaela Fialová ze Sokolova, která lidem v oblasti shazování kil pomáhá. Své zkušenosti v oblasti hubnutí by chtěla předat lidem v Habartově, kde otevírá nové cvičení. Tae Bo aerobik nebo Bosé nohy, dvě lekce, které od dubna můžete navštívit.

„Také lidé z menších měst a obcí se chtějí hýbat, jenže finanční situace jim mnohdy nedovoluje dojíždění do Sokolova. Napadlo mě tedy cvičení přiblížit. První vlaštovkou se nám stal právě Habartov, rodné město vyhlášeného sportovce a mistra světa v kickboxu Petra Hodka. Ten přichází do Habartova s novým Tae Bo aerobikem, který dokáže nastartovat tělo k rychlejšímu spalování. Já povedu pomalejší cvičení Bosé nohy," řekla trenérka Be Fit Hiking Michaela Fialová.


Tae Bo aerobik probíhá formou nenáročných prvků bez složité choreografie. Urychluje spalování tuku a posiluje celé tělo.
Kdo má ale zájem spíše o protažení těla a relaxaci, je pro něj vhodná lekce Bosých nohou. Ta se skládá totiž z prvků jógy, pilates, tance a krokových variací. Právě tyto hodiny navštěvuje i finalistka Fit s Deníkem Dagmar Chvalovská. Cvičení je v Habartově od dubna vždy každé pondělí a středu.

Autor: K. Čurlinová