Tanečníci pod jeho vedením sbírají jeden úspěch za druhým. Prozradili, co je letos čeká, a těšit se mohou diváci i na jejich exhibici.

„Stanovil jsem si jasný cíl, a to naučit dnešní generaci mladých lidí a dětí tančit. Chtěl bych, aby se věnovali jiným věcem, než jsou sociální sítě, našli si nové přátele, uměli si pomáhat v kolektivu a byli přátelští,“ říká Krátký. Taneční skupina Beat Generation se pod jeho vedením připravuje na Tour soutěží 2019.

Letos vyráží s dětskou, juniorskou a hlavní věkovou kategorií. První zastávkou je Plzeň, kde se koná regionální kolo Karlovarského a Plzeňského kraje soutěže Taneční skupina roku 2019, které se uskuteční již 17. března.

„Dále nás čeká spousta dalších tanečních soutěží, Plzeň, Praha, Chrudim, Brno a Cheb. Nás styl street dance, je velmi populární a čeká nás těžký boj s velkou konkurencí tanečních skupin z větších měst. Děkujeme za finanční podporu městu Sokolov, které podporuje mladé tanečníky a dává jim tak možnost se podívat mimo náš region. Díky také patří MDK Sokolov, kde působíme a využíváme k trénování jejich moderní prostory,“ sdělil Krátký.

Zájemci mohou vidět skupinu na tradiční taneční exhibici, která se koná v Městském divadle v Sokolově dne 21. května od 18 hodin.