Je lepší uspořádat menší akci než velkou pro tisíce lidí. Na tom se shodli tanečníci a organizátoři páteční technoparty v Krásně. Ta se konala na místním letišti a podle některých tanečníků se zde bavilo asi šedesát technařů, další mluví až o sto dvaceti. I tak je to stále počet, který řadí podobné akce mezi komornější.
„Tak nejsou alespoň žádné problémy. Ono to stačí, když se na akci sejdou desítky natěšených lidí. Dělat něco většího je někdy naopak ke škodě,“ řekl jeden z technařů.

Taneční party trvala v noci na sobotu. Dopoledne pak začali účastníci postupně odjíždět. Kolem třinácté hodiny zbyla na letišti už jen hrstka technařů, kteří uklízeli a skládali aparaturu do aut.

Na kontrolu sem přijeli i policisté. „Byli nás tady pozdravit. Nic se ale nedělo. Pro vás média tedy žádná pořádná reportáž,“ smál se další z tanečníků.
Radnice v Krásně o akci předem věděla. „S nimi žádné problémy nebývají. Nikoho svou hudbou neruší a ani nebývají žádné stížnosti,“ sdělila starostka Krásna Lenka Sidorjaková. To potvrzují i místní lidé. „Do města nic slyšet není. Letiště totiž leží až dál za hřbitovem,“ poznamenal obyvatel Krásna.