„Lidé mohou přispět do kasičky online nebo například přes dárcovskou DMS. Podrobné informace si mohou zájemci najít na webových stránkách Tříkrálové sbírky,“ říká Jan Sebján ze sokolovské farní charity. Na dvou místech jsou také klasické kasičky, kam mohou dárci zajít osobně. Je to kostel na sokolovském Starém náměstí a také květinářství Pampeliška taktéž v Sokolově.

Farní charity v kraji pořádají i další akce. V pátek 8. ledna od 18 hodin proběhne koncert, který znají lidé jako Tříkrálové muzicírování.

„Bohužel bez přítomných diváků, ale s přenosem, což má výhodu, že lidé nemusejí nikam chodit. A kromě jiných muzikantů tam budeme hrát s kapelou Beatový družstvo (Blahobeat),“ říká Miroslav Balatka. Live stream koncertu lze sledovat na www.youtube.com/watch?v=FYfiTHddz3o. „Sledujte a podpořte projekty charit v Karlových Varech, Ostrově, Chebu, Aši, Sokolově, Kraslicích a Mariánských Lázních,“ dodal Balatka. „My tři králové jdeme k vám, život bez strachu z nemocí, smrti, proher a chyb vinšujem vám,“ zaimprovizoval Sebján. Sbírka končí 24. ledna.