Dne 17. květen 2007 se dívčí družstvo naší ZŠ speciální a ZŠ praktické Kraslice zúčastnilo okresního kola Sportovních her mládeže v Sokolově.
Měli jsme družstvo složené z těchto děvčat Romany Manglové, Lucie Brožové a Nikoly Kováčové a jednoho chlapce Jána Čonky. Dívčí družstvo získalo krásné celkové 2. místo.

Měli jsme i individuální úspěchy. Romana Manglová obhájila své 2. místo v hodu kriketovým míčkem z loňského roku. Avšak nejmenší a nejmladší žákyně z našeho družstva Nikola Kováčová, žákyně 6. ročníku, dosáhla vynikajících úspěchů, na které jsme právem hrdi.
Získala 1. místa v běhu na 800 metrů a v hodu kriketovým míčkem, 2. místo vybojovala v běhu na 60 metrů a ve skoku dalekém.

Nejvyšší mety dosáhla ve čtyřboji, v němž byla bezkonkurenčně nejlepší. Proto také postoupila do krajského kola SHM v Ostrově nad Ohří. Tato dívenka je velmi sportovně nadaná a cílevědomá. Svědčí o tom i úspěch ve zmíněném krajském kole, kde získala 1. místo v hodu a 1. místo v běhu na 800 m.
Celkové umístění ve čtyřboji na krásném 2. místě ji zajistilo účast na republikových závodech v Praze. Věříme, že bude i nadále úspěšně reprezentovat naši školu i město. Přejeme jí mnoho síly do dalších závodů.