FOS Sokolov se letos stal i organizátorem další celostátní soutěže fotoklubů s názvem MO Nekázanka, kde se navíc sokolovští fotografové umístili na druhém místě. V jednotlivcích tuto soutěž vyhrála Adéla Vášová ze Sokolova se snímkem Santiny.
Fotoklub také vyhodnotil anketu diváků o nejhezčí fotografii na výstavě Fascinace fotografií, která proběhla během dubna v sokolovském zámku. Jednalo se o soutěžní, putovní výstavu česko-německého sdružení fotoklubů G7, kde návštěvníci výstavy svým hlasováním rozhodují o nejlepších snímcích výstavy.

Hlasování se v letošním roce zúčastnilo 58 návštěvníků. Podle hlasování diváků v Sokolově obsadil opětovně 1. místo fotoklub FOS Sokolov, který obdržel celkem 116 hlasů.

Sokolovský fotoklub FOS Sokolov uspořádal v roce 2018 celkem osm výstav, z nichž čtyři se konaly v Sokolově, jedna na statku Bernard v Královském Poříčí, další v Mariánských Lázních a také Chebu.

„Rádi přijmeme nové zájemce o aktivní činnost ve fotoklubu. Ten nabízí možnost společně vystavovat v ČR a v Německu, jakož i účast na různých fotografických soutěžích. Zájemci o členství ve fotoklubu se mohou přihlásit na mail: info@fos-sokolov.cz, nebo na telefonním čísle 353 563 074,“ říká za sokolovský fotoklub Ludvík Erdmann.