Desítky, možná i stovky párů včera využily příležitosti a užívaly si Valentýna, svátek zamilovaných. A to vskutku rozličnými způsoby.

Miluji tě. Láska. Navždy. To byly vzkazy, které včera psaly na zámky páry na sokolovském Mostě lásky. Poté je uzamkly a klíč hodily do řeky. Tam je navždy ztracen a nikdo už nemůže dva zamilované rozdělit. „Zámek jsme s přítelkyní dali na Most lásky před dvěma roky. Včera jsme se tedy přišli jen podívat a zaujala mě novinka. Neváhal jsem a šel do toho," řekl Martin Bodnár ze Sokolova.

O co šlo? Musel se z mostu spustit na ostrůvek v řece a vylovit z vody jeden z kamínků s valentýnským srdcem a datem připomínajícím Valentýna. „Docela mě překvapil. Většinou jsem na podobné adrenalinové akce já," reagovala jeho možná překvapená, ale evidentně šťastná přítelkyně Miroslava Polívková. Pár je spolu dva roky a na otázku ohledně svatby měl docela jasno. „Plánujeme to na podzim příštího roku," řekla Polívková.
Že láska prochází žaludkem, si řekli v karlovarské restauraci Ventura pub, a tak připravili lahodné čtyřchodové menu. To bude k dispozici po celý víkend.