Martin Šafařík se do povědomí veřejnosti zapsal v roce 2012 účinkováním v celostátní pěvecké soutěži Česko Slovenská SuperStar, kde skončil jako finalista na čtvrtém místě. V roce 2016 vydal své první debutové album s názvem Kolem nás. Má vlastní nahrávací studio, hodně koncertuje a skládá písně a texty i pro jiné tuzemské interprety.

Během večera zazní v Březové nejen oblíbené vánoční písně, ale také muzikálovéa další světové hity. Pro návštěvníky je také připraveno malé překvapení od dětí ze zdejších mateřských škola z březovské Základní školy.

Předprodej vstupenek je v infocentru MěÚ Březová a také online na www.mfc-brezova.cz a a jako vždy je cenově výhodnější.

„Vloni na koncertě vystupoval zpěvák Zbyněk Drda a dětské pěvecké sbory Harmonie a Canticorum Gaudium a ZUŠ Choir Melodie. Akce se velmi povedla a v organizaci vánočního koncertu jako tradiční kulturní akce v tomto předvánočním čase pokračujeme velmi rádi. Zájemci o místa by si měli s koupí vstupenek pospíšit, jelikož se již sál začíná zaplňovat,“ říká vedoucí kulturního domu Michal Bedeč. Letošní vánoční koncert se uskuteční v úterý 10. prosince od 18:30 hodin.

Sokolovská uhelná
Sokolovská uhelná bude propouštět. Pomoci má stát