Výtěžek, který činí 43 260 korun, pomůže s vybavením bezbariérového bytu.

Koncert se uskutečnil v krajkovském kostele sv. Petra a Pavla. S vánočním pásmem při něm vystoupily děti z místní mateřské a základní školy. Následoval koncert písničkářky Evy Henychové a hudebníka Slávka Klecandra, zpěváka skupiny Oboroh. Mezi návštěvníky byli jako každoročně i klienti Domova pro zdravotně postižené Sokolík a odsouzení z Věznice v Kynšperku nad Ohří, kteří svými výrobky přispěli do benefičního stánku, přičemž materiál k výrobě svícnů věnovali samotní zaměstnanci věznice. „Vánoční předměty vyrobila spousta dobrovolníků, místní školáci a také odsouzení. Jsem mile překvapena, kolik lidí přispělo a naši benefiční akci tak podpořilo. Koncert nebyl jen o hezké atmosféře a hudbě, ale i o sounáležitosti a ochotě pomoci druhému,“ řekla organizátorka koncertu Alexandra Pokorná z Farní charity v Sokolově.

K benefici se s finanční sbírkou přidali i Petrovi kolegové z Městské policie v Sokolově, kde si přivydělává u kamerového systému. Petr neskrýval dojetí. „Za vybrané peníze jsem velmi rád. Vážím si času a ochoty druhých pomoci,“ uvedl. Jeho radost zdvojnásobil i vánoční dárek od internetového prodejce sportovních potřeb, který Petrovi věnoval cyklistické vybavení v hodnotě pěti tisíc korun. Petr se totiž zúčastňuje charitativních cyklo-handy maratonů, při kterých motivuje lidi po úrazech ke sportu.

„Nezbývá než poděkovat všem dárcům a účinkujícím. Pokud budou mít lidé dál zájem o koupi vánočních dárků a dekorací za velmi příznivou cenu, mohou navštívit charitativní Tříkrálovou kavárničku nebo nově vzniklý Tříkrálový obchůdek v Sokolově, kde jsou tyto věci stále ke koupi,“ dodala Pokorná.