Pretty Woman Karlovy Vary 2009 se v pondělí na semifinálovém večeru v Grandhotelu Pupp stala Eva Svobodová. Kromě korunky za vítězství získala i titul Pretty Woman ČR Press.

„Je to neuvěřitelné, nečekala jsem to, protože jsem tady nejstarší. Je to nádherný pocit, až se mi chtělo plakat. Jak to bude ve finále, se uvidí, přeju to každé, která tam bude se mnou,“ řekla Deníku těsně po vyhlášení vítězka. Do neveřejné baráže postoupila Marcela Hrubošová a Soňa Matouchová. Titul Pretty Woman ČR Internet získala Renata Pěničková.

Celým večerem provázela patronka letošní soutěže Halina Pawlowská za pomoci glosátorů Josefa Laufera, Mahuleny Bočanové a Aleše Hámy. Na pódiu se zaskvěla i zpěvačka Dara Rolins (na snímku) a Tereza Kerndlová se svým otcem Laďou Kerndlem.

Devítku soutěžících čekal po úvodním představování a volné disciplíně také jeden speciální úkol. V něm měly účastnice předvést, jak by reagovaly, kdyby přistihly svého partnera inflagranti. Nutno dodat, že některé dámy by nevěrníky rozhodně nešetřily. Poslední disciplínou, ve které už soutěžily jen tři nejlepší, byly otázky Haliny Pawlowské.

Soutěž Pretty Woman je otevřena pro všechny ženy ve věku od 27 do 47 let. Deset nejúspěšnějších soutěžících ze semifinálových kol postoupí do celorepublikocého finále, které se uskuteční 5. prosince. Finále bude v přímém přenosu vysílat Česká televize.