S písničkou kolem světa je pořad věnovaný ženám

Písničkové putování po světě s členem, zpěvákem a od roku 2001 také kapelníkem Velkopopovické kozlovky J. Dodo Slávikem. V pořadu se budou zpívat staré i novější písničky Velkopopovické kozlovky, ale také známé světové šlágry, které Dodo zpíval v dobách cestování po světě s jinou kapelou – z repertoáru Louise Armstronga, Edith Piaf, Elvise Presleyho. Pořadem provází herečka Andrea Sousedíková a vstupné je 50 korun. Řeč je o zábavném pořadu, který chystá sokolovské divadlo v pátek 8. března od 15 hodin nejen pro ženy, ale hlavně pro ně.

V Josefově ženám objednali kadeřnici i kosmetičku

Obecní úřad v Josefově zve srdečně všechny tamní ženy na oslavu jejich mezinárodního svátku. Na pátek 8. března od 16 hodin si pro ně na radnici přichystali kulturní vystoupení, kadeřnici, kosmetičku a chybět nebude ani drobné občerstvení.

Mezinárodní den žen se bude slavit i v Kraslicích

Přijďte se pobavit a oslavit svátek všech žen v pátek 8. března od 16 hodin v domě kultury v Kraslicích. Akci s překvapením přichystala Městská knihovna Kraslice. „Rádi bychom vás pozvali na akci MDŽ – den pro ženy“, která je věnována všem ženám – maminkám, babičkám, sestrám, dcerám, tetám, kamarádkám, sousedkám. Známé písně Karla Gotta, Waldemara Matušky a další vám zazpívá skvělý zpěvák Bohuš Matuš. Poté se představí děti z mateřských a základních škol a také ze ZUŠ Kraslice. A nakonec bude pro vás připraveno malé překvapení,“ říká ředitelka knihovny Alena Botlíková. Vstupné na páteční akci se neplatí, je zdarma.