Ocenit sportovce a zviditelnit jejich nejlepší výsledky dosažené za minulý rok. To je cílem ankety, která si všímá talentů, dospělých, jednotlivců i kolektivů, handicapovaných sportovců, kategorie masters, snažení trenérů, cvičitelů, ale také připomíná činy fair play či uvádí nejlepší do síně slávy. Jak bohaté je Sokolovsko na takové osobnosti, se již příští týden 17. března dozvědí návštěvníci Městského divadla v Sokolově. Od 18 hodin tu vypukne slavnostní vyhlášení Nejúspěšnějších sportovců roku 2009 okresu Sokolov.

Řada měst po celé České republice jména svých nejlepších borců již zná. Nyní je na řadě Sokolov. „Vyhlášení za rok 2009 pořádáme v období leden až březen 2010, kdy se koná 36 slavnostních večerů v pětatřiceti městech České republiky,“ uvádí Roman Šimon z pořádající produkční a marketingové společnosti Čok–cz. Akce se konají pod záštitou starostů i hejtmanů a patří mezi nejprestižnější události pořádané v roce.

Slavnostní večer má vždy bohatý doprovodný program. V letošním roce vystoupí například zpěváci Helena Zeťováči David Deyl. Právě oni zavítají do Sokolova. Diváci se mohou těšit nejen na populární písně, ale i na artistickou show a další zábavu. Večerem bude provázet známý moderátor TV Prima Radek Šilhan.

Díky báječnému programu a nejvyšší kvalitě celé akce je pravidelně zaplněna kapacita všech sálů. „Přímo slavnostních večerů se zúčastní na dvacet tisícovek diváků. Další milion čtenářů se o přípravách akce, dosažených výsledcích, ale i o samotném průběhu slavnostních večerů dočítá na stránkách Deníku v rámci široké mediální kampaně, která potrvá do dubna 2010,“ dodává Šimon.